SHK Lapp Zlín vs. Slovenská sledge hokejová reprezentace

03.03.2013 17:47

V neděli 3. března se odehrál poslední přípravný zápas slovenské reprezentace před odjezdem na MS skupiny B v japonském Naganu.

Od začátku utkání domácí Zlín získal nad Slovenskem herní převahu a dostávali je pod tlak. Ale hosté svou dobrou obranou hrou domácím znepříjemňovali život a celou první třetinu tlaku  Lapp Zlín odolali. Až na začátku druhé třetiny otevřel skóre  zlínsky Palát. Nadále domácí udávali tempo hry, ale jenom díky jejich nepřesné hře svůj náskok nenavyšovali. V 25 minutě se však konečně dočkali a na 2:0 zvýšil Hábl. Takovým stavem skončila i druhá třetina. V třetí minutě třetí třetiny se slovenští reprezentanti dostali do obraného pásma Zlína a Gergeli překonal zlínského Molka. Tím se změnil celý styl hry. Do té doby vcelku poklidný, až ležérní přístup Lappu, se změnil na aktivní hru a na tento gól domácí ihned zareagovali a dvoubrankové vedení jim navrátil Palát. Ten samý hráč vstřelil v závěru utkání ještě jednoho góla a zaznamenal tak hattrick v tomto utkání. Slovenským sledge hokejistům se  v poslední minutě podařilo ještě zkorigovat stav utkání. Na konečných 4:2 snižoval slovenský hráč Joppa.

Domácí tým SHK Lapp Zlín toto přátelské utkání vyhrál, ale  trenér Sedláček s výkonem svých svěřenců nebyl vůbec spokojen a doufá, že v pátek proti Pardubicím to bude daleko lepší.