Poslední letošní výjezd Sedících Medvědů

25.11.2010 12:11

O tomto víkendu se Sedící Medvědi Zlín letos naposledy vypraví bojovat o důležité body v základní části SPORTMALL sledge hokejové ligy. Nejdříve se vypraví k úřadujícímu mistru ČR do Kolína, kde sehrají odvetné utkání s Draky Kolín. V předchozím utkání totiž Sedící Medvědi prohráli doma koncem září poměrem 2:6, když zcela propadli ve třetí třetině a inkasovali v ní 3 branky. Odveta začíná na ZS Kolín 27.12. v 15:30 hodin.
Na 28.12. pak připadá utkání s českobudějovickými B.B. Kings, které začne ve 13:00 na malé hale Budvar Arény. V minulém vzájemném zápase Sedící Medvědi zvítězili 4:1, přičemž góly padaly pouze v první třetině utkání.