Zlín v okleštěné sestavě přehrál Vídeň

27.02.2016 23:33

S velikou marodkou zavítali na poslední dvojzápas na venkovní kluziště zlínští sledge hokejisté. V první utkání ve Vídni sice nastoupili ve velice okleštěné sestavě, kdy se do hry zapojilo jenom šest hráčů v poli, i tak ale dokázali svého soupeře přestřílet poměrem 42:2 a vyhrát 6:0. V utkání, kde se rozdalo celkově osmnáct trestných minut, padaly branky hlavně ke konci třetin. Do vedení 1:0 šel LAPP v poslední sekundě první části, tři ze čtyř gólů druhé periody padly v posledních minutách. U všech gólů bylo jméno Hábl. Svěřenci Tomáše Sedláčka se k dalšímu utkání přesunou do Českých Budějovic, kde v neděli od 11:45 rozehrají předposlední kolo základní části.

Vídeň – Zlín 0:6 (0:1, 0:4, 0:1)

Sestava Vídně: Ossimitz – Eberdorfer, Jung, Schilcher, Wliszczak, Reininger, Kalegaris, Burtscher

Sestava Zlína: Molek – Pavel Julina, Z.Hábl, Fojtík, Stodůlka, D.Hábl, Slováček, Petr Julina

Vyloučení: 5:4 Využití: 0:1 V oslabení: 0:1 Střely na branku: 2:42 (2:13, 0:22, 0:7) Vyhraná vhazování: 16:34

Góly a asistence: 15. Julina (Z.Hábl, D.Hábl), 18. D.Hábl (Fojtík), 29. Z.Hábl (Julina), 29. Fojtík (Julina, D.Hábl), 30. Z.Hábl (D.Hábl), 42. Z.Hábl (D.Hábl).