Na Zlín nevyzrál ani druhý norský mančaft, Rosenbergen dostal bůra

09.02.2017 15:50

I druhý norský tým na Malmö open dostal od zlínských sledge hokejistů příděl. Lappáci sice v úvod zápasu měli menší potíže dostat se do útoku, díky šťastnému gólu šli však ve 4. minutě do vedení. Zlínští následně přidali další čtyři góly a upravili stav na konečných 5:0. Jedinou vážnější šanci měli Norové ve druhé půli, kdy Matouška zachránilo břevno. Další utkání čeká svěřence Tomáše Sedláčka od 16:45 v derby proti Slovensku.

ZLÍN – ROSENBERGEN 5:0 (3:0, 2:0)

Sestava Zlína: Matoušek (Molek) – Julina, Z. Hábl, Doležal, Kubeš, Krupička, Slováček, D. Hábl, Palát, Stodůlka

Branky a nahrávky: 4. Slováček, 6. Krupička (Julina), 9. Stodůlka (Krupička, Julina), 20. Palát (Krupička), 30. Palát (Kubeš)

Statistiky: Vyloučení: 1:0 Využití: Bez V oslabení: Bez Střely na branku: 12:1 (7:0, 5:1)