Dvaceti gólová výhra nad Litvínovem v generálce na nedělní souboj o první místo!

09.01.2016 21:17

V rámci 11. kola české sledge hokejové ligy úřadující mistři ze Zlína přivítali nováčka ligy Litvínov. O vítězi bylo jasno už od prvních sekund utkání, po první třetině byl stav 6:0. Stejný počet branek padl i v prostředním dějství a ve třetím se skóre zastavilo až na dvacítce. Další duel čeká svěřence Tomáše Sedláčka zítra, kdy ve šlágru kola zavítají do Zlína Karlovy Vary.

Zlín – Litvínov 20:0 (6:0, 6:0, 8:0)

„Bylo to určitě hokejovější zápas než s nimi ten první, už jsme museli trošku něco vymýšlet, nestačilo jen jednoduše střílet,“ pochválil nováčka soutěže kouč Zlína Tomáš Sedláček. Ten si je také vědom, o co se zítra hraje. „Víme to všichni, je to v podstatě souboj, který nám už tak nepřímo může zajistit účast ve finále. No a také nám může dát šanci pořádat souboj o zlato na domácím ledě,“ pověděl Sedláček.

Karlovy Vary první duel nad Zlínem vyhrály doma 2:1, aktuálně jsou na čele tabulky se ziskem 32 bodů. LAPP má jen o dva body méně, v případě tříbodové výhry se tak dostane do čela ligy.

Vyloučení: Bez Využití: Bez V oslabení: Bez Střely na branku: 44:1 Vyhraná vhazování: 36:8

Góly a asistence: 1. Fojtík (Stodůlka, Palát), 2. Fojtík, 5. Z.Hábl (Fojtík), 8. Šafránek (Z.Hábl), 10. Šafránek (Julina), 11. Palát (Fojtík), 17. Šafránek (Palát), 18. Stodůlka (Z.Hábl), 20. Z.Hábl (Palát), 24. Ligda (D.Hábl, Stodůlka), 28. D.Hábl (Z.Hábl), 28. Julina (Palát), 31. Palát (Z.Hábl), 32. Ligda (Stodůlka, Šafránek), 35. D.Hábl (Z.Hábl), 38. Palát (Z.Hábl, Julina), 40. D.Hábl (Julina), 45. Z.Hábl (Ligda), 45. D.Hábl (Z.Hábl, Stodůlka), 45. Stodůlka (Šafránek)

Sestava Zlína: Molek – Julina, Z.Hábl, Šafránek – Fojtík, Palát, Stodůlka, Ligda, D,Hábl, Slováček

Sestava Litvínova: Weser – Kesselhut, Záluský, Štiber – Žižka, Očenášek, Veselý, Resch